Strona główna1 » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki


Zakupione towary wysyłamy wybraną przez Państwo formą transportu.

1. Przesyłka kurierska Ekspres24

   Kurier Pocztex Ekspres24 - gdy zależy nam na najszybszej dostawie.

Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Śledzenie przesyłki: TAK
Ubezpieczenie przesyłki: TAK - 1000zł
Możliwość wysyłki pobraniowej: TAK

Opis: Przesyłka kurierska dostarczana następnego dnia po nadaniu 24h (dni robocze), realizowana przez Pocztę Polską S.A. (Pocztex). W przypadku nie zastania adresata przez kuriera, adresat otrzymuje awizo, a przesyłkę można odebrać osobiście w Państwa oddziale Poczty Polskiej. Jeśli przesyłka nie zostaje podjęta z placówki Poczty Polskiej, kurier podejmuje ponowną próbę dostarczenia następnego dnia. Jest to niezwykły atut usług kurierskich świadczonych przez Pocztex.

2. Przesyła Pocztex Kurier48

  Pocztex Kurier48 - kompromis między kosztem dostawy i czasem.

Czas dostawy: 2 dni robocze
Śledzenie przesyłki: TAK
Ubezpieczenie przesyłki: TAK - 1000zł
Możliwość wysyłki pobraniowej: TAK

Opis: Przesyłka dostarczana w 2 dni od nadania 48h (dni robocze), realizowana przez Pocztę Polską S.A. (Pocztex). W przypadku nie zastania adresata przez kuriera, adresat otrzymuje awizo, a przesyłkę można odebrać osobiście w Państwa oddziale Poczty Polskiej.

3. Odbiór osobisty

Zakupiony towar można odebrać osobiście w dniu następnym po dokonanym zakupie. Odbiór osobisty możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie. Adres odbioru:

Telkom
ul. 3 Maja 39
41-200 Sosnowiec

w godzinach 8:00-17:00 w dni robocze.Dlaczego korzystamy z usług Poczty Polskiej SA (Pocztex)? Posiadamy podpisaną umowę z PP SA od 2009r, co pozwoliło nam wyrobić sobie zdanie o jakości ich usług. Korzystaliśmy także z usług innych przewoźników, firm kurierskich. Powodów jest kilka, najważniejsze to największa ilość placówek na terenie całej Polski, lokalizacja ich znana przez klientów, jakość świadczonych usług ... i nie ukrywamy, że cieszy nas możliwość wspierania polskiej firmy z ponad 450 letnim stażem.

Dlaczego nie wysyłamy listów poleconych? Regulamin Poczty Polskiej nie zezwala na wysyłanie towarów za pomocą listów. Pomijając to, listy to najwolniejszy sposób dostawy, z niewielką korzyścią finansową, a w przypadku naszego delikatnego asortymentu .... wkładanie listu z towarem do skrzynki pocztowej nie wydaje się dobrym rozwiązaniem.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl