wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Ładowarki2 » Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe

Ładowarka samochodowa

 

Ładowarka samochodowa pełni pomocną rolę podczas podróży samochodem np. podczas wyjazdu wakacyjnego, trasy służbowej. Dzięki ładowarce samochodowej możemy naładować w czasie jazdy samochodem telefon, smartfon, tablet, a nawet nawigację GPS. Ładowarki oferowane w naszej ofercie Telkom są kompatybilne z kablami USB z różnymi zakończeniami takimi jak mini USB, micro USB, USB typu C. W ofercie posiadamy szybkie ładowarki o dużej wydajności prądowej 2000mAh i większych. 

 

Jeśli planujesz podróż, korzystanie z nawigacji, smartfonu, tabletu w czasie jazdy samochodem - zaopatrz się w ładowarkę samochodową w naszym sklepie stacjonarnym w Sosnowcu lub złóż zamówienie na naszej stronie internetowej www.TechPolis.pl. Zachęcamy do zakupów. 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Ładowarka zasilana z gniazda zapalniczki to przydatny gadżet, dzięki któremu można podładować różne urządzenia w czasie dojazdu samochodem do pracy, w trasie czy podczas podróży. Ładowarka samochodowa pobiera prąd z gniazda zapalniczki i dzięki temu zasila podłączone do kabla USB urządzenie. Jeśli często podróżujemy samochodem warto zaopatrzyć się w szybką ładowarkę do auta, która z pewnością niejednokrotnie uratuje nasz smartfon, telefon, nawigację GPS lub inny sprzęt przed całkowitym rozładowaniem.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl