wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kable USB

Kable USB

Kable USB

Kabel USB do Samsung, iPhone, Sony, Huawei, Xiaomi, LG, inne

 

Kabel USB służy do ładowania telefonu, smartfona, tabletu, nawigacji GPS oraz do transmisji danych pomiędzy urządzeniem a komputerem. Należy zwrócić uwagę, aby kabel posiadał końcówkę zgodną z wejściem w naszym urządzeniu. Wyróżniamy kilka różnych gniazd ładowania montowanych w naszych urządzeniach. Najpopularniejsze to USB, mini USB, micro USB, USB type C oraz złącze lighting stosowane w urządzeniach marki Apple.
Podpinając kabel do ładowarki sieciowej lub samochodowej możemy naładować swoje urządzenie. Telkom (Techpolis.pl) oferuje kable USB z końcówka microUSB, z wyjściem w standardzie typeC, a także kable z końcówka lighting. W ofercie posiadamy także ładowarki sieciowe i samochodowe.
 
Szeroki wybór kabli USB w naszej ofercie sprawi, że bezproblemowo dopasujesz odpowiedni kabel do swojego urządzenia: Samsung, Sony, iPhone, LG, Xiaomi, Huawei czy inne. Zachęcamy do zakupów online - zamówienia wysyłamy w ciągu 24h od złożenia zamówienia w dni robocze.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Na rynku można znaleźć kilka rodzajów kabli USB, które mogą służyć do ładowania smartfonu lub innego urządzenia, a także jako kabel służący do podłączenia urządzenia do komputera. Wybierając nowy kabel do swojego urządzenia, należy upewnić się jaki typ gniazda ładowania posiada, a następnie dobrać odpowiedni model kabla do ładowania. Kable USB są dostępne w różnych kolorach i długościach, dlatego każdy może znaleźć kabel dopasowany do swoich potrzeb. Klientów z pobliskich miejscowości Katowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śląskie, zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Sosnowcu.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl