wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Formy i koszty dostawy

Formy i koszty dostawy

Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich Poczta Polska Kurier48, InPost lub do wybranego Paczkomatu InPost

Dostarczamy nasze produkty tylko na terenie Polski. Jeśli nie posiadasz adresu zamieszkania na terenie Polski, pamiętaj, żeby wskazać adres dostawy w Polsce.
 
Przesyłka kurierska InPost
   
Czas dostawy deklarowany: 1 dzień roboczy
Śledzenie przesyłki: TAK
Ubezpieczenie przesyłki: TAK - 5000 zł
Możliwość wysyłki za pobraniem: TAK
Możliwość zapłaty przy odbiorze kartą: TAK

 
Opis: Przesyłka kurierska dostarczana następnego dnia po nadaniu (dni robocze, czas deklarowany), realizowana przez InPost Express sp. z o.o.. Możliwość zapłaty przy odbiorze kartą płatniczą (kurier posiada terminal płatniczy) - to niezwykła wygoda.
 
Paczkomaty 24/7 InPost
   
Czas dostawy deklarowany: 2 dni robocze
Śledzenie przesyłki: TAK
Ubezpieczenie przesyłki: TAK - 1000 zł
Możliwość wysyłki za pobraniem: NIE
Możliwość zapłaty przy odbiorze kartą: NIE

 
Opis: Przesyłka dostarczana do Paczkomatu do 2 dni po nadaniu (dni robocze, czas deklarowany), realizowana przez Inpost Paczkomaty sp. z o.o.. Możliwość odbioru przesyłki o każdej porze, każdego dnia - to niezwykła wygoda.
 
Przesyłka Pocztex Kurier48
Czas dostawy deklarowany: 2 dni robocze
Śledzenie przesyłki: TAK
Ubezpieczenie przesyłki: TAK - 1000 zł
Możliwość wysyłki za pobraniem: TAK
Możliwość zapłaty przy odbiorze kartą: NIE

 
Opis: Przesyłka dostarczana w 2 dni od nadania (dni robocze, czas deklarowany), realizowana przez Pocztę Polską S.A. (Pocztex). W przypadku nie zastania adresata przez kuriera, adresat otrzymuje awizo, a przesyłkę można odebrać osobiście w Państwa oddziale Poczty Polskiej. Kompromis między ceną i czasem dostawy.
 
Odbiór osobisty

Zakupiony towar można odebrać osobiście w dniu następnym po dokonanym zakupie. Możliwość płatności kartą płatniczą i Blik. Adres odbioru: Telkom ul 3 Maja 39, 41-200 Sosnowiec, w godzinach 8:00-17:00 w dni robocze.

Dlaczego korzystamy z usług Inpost czy Poczta Polskia S.A.?


InPost, po trudnych pierwszych latach, wyrósł na lidera w swojej branży. Szybkie usługi kurierskie, jakość świadczonych usług, płatność u kuriera kartą płatniczą, czy wygodny paczkomat. Mówimy temu TAK.

Posiadamy podpisaną umowę z Poczta Polska S.A. od 2009r., co pozwoliło nam wyrobić sobie zdanie o jakości ich usług. Korzystaliśmy także z usług innych przewoźników, firm kurierskich. Powodów jest kilka, najważniejsze to największa ilość placówek na terenie całej Polski, lokalizacja ich znana przez klientów, jakość świadczonych usług ... i nie ukrywamy, że cieszy nas możliwość wspierania polskiej firmy z ponad 450 letnim stażem.

Dlaczego nie wysyłamy listów poleconych? Regulamin Poczty Polskiej nie zezwala na wysyłanie towarów za pomocą listów. Pomijając to, listy to najwolniejszy sposób dostawy, z niewielką korzyścią finansową, a w przypadku naszego delikatnego asortymentu .... wkładanie listu z towarem do skrzynki pocztowej nie wydaje się dobrym rozwiązaniem.

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl