wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Narzędzia i Kleje2 » Maty magnetyczne

Maty magnetyczne

Maty magnetyczne

Maty magnetyczne

 

Mata magnetyczna do śrubek to niezwykle pomocne narzędzie, w każdym Serwisie GSM. Dedykowana mata pozwala na precyzyjne rozmieszczenie wymontowanych elementów w odpowiednio oznaczonych graficznie miejscach co uniemożliwia ich zgubienie. Dzięki oznaczeniom na macie demontaż i montaż podzespołów staje się o wiele szybszy i łatwiejszy. Maty magnetyczne białe są uniwersalnymi matami, bez oznaczeń.

Zainteresowanych klientów zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mat magnetycznych i zakupu online lub do wizyty w sklepie stacjonarnym w Sosnowcu, gdzie prowadzimy również serwis telefonów komórkowych.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Mata magnetyczna na śrubki to specjalna podkładka uniwersalna, która jest przeznaczona do utrzymania porządku małych elementów i śrubek, podczas wykonywania różnego rodzaju napraw w urządzeniach elektronicznych. Dzięki uniwersalnej macie łatwiej odpowiednio uporządkować śrubki, części i drobne elementy, które posłużą do ponownego montażu. Maty magnetyczne to uniwersalne akcesoria, pomocne przy wykonywaniu napraw i montaży w telefonach, smartfonach i tabletach, dzięki którym demontaż, a także montaż podzespołów jest szybszy i łatwiejszy.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl