wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Ładowarki2 » Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe

Ładowarka sieciowa

 

Ładowarka sieciowa służy do ładowania baterii urządzeń, wśród których można wymienić smartfony, telefony, tablety, routery, nawigacje GPS, smartwatche i wiele innych. Jest podstawowym wyposażeniem każdego telefonu, smartfonu. Współcześnie częstotliwość korzystania z telefonów, zarówno w domu, pracy, w szkole czy na uczelni, potrzeba ciągłego kontaktu z rodziną, znajomymi sprawia, że telefon trzeba ładować coraz częściej. W takim wypadku warto posiadać dodatkową ładowarkę, która w przypadku awarii naszej lub zaginięcia może przywrócić nasz telefon do działania. Dodatkowa ładowarka w pracy, na działce? Jak najbardziej! 

Dostępne w naszym sklepie ładowarki sieciowe pozwalają na podpięcie dowolnego kabla USB z końcówką mini USB, micro USB, USB typu C, czy lightning do marek telefonów Samsung, Sony, LG, Huawei, Xiaomi, HTC, iPhone i innych.
 

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Telkom (techpolis.pl). Zamówienia złożone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie lub w święta, weekendy wysyłane są w następnym dniu roboczym. 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

 Ładowarka zasilana z sieci służy do ładowania telefonów, smartfonów, różnego rodzaju brasnoletek sportowych i smartwatchy, nawigacji i wielu innych urządzeń. Liczba posiadanych urządzeń, które potrzebują ładowania sieciowego w każdym domu stale rośnie, dlatego warto wyposażyć się w dodatkową ładowarkę. W przypadku awarii jednej lub naładowania w danym momencie większej ilości sprzętu, do ładowania może posłużyć druga. Podczas kupowania ładowarki sieciowej, warto zwrócić uwagę na moc ładowania (napięcie) i dobór odpowiedniego kabla ładowania (kabla USB). 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl