wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Narzędzia i Kleje2 » Otwieraki Kostki

Otwieraki Kostki

Otwieraki Kostki

Otwieraki, kostki

 

Otwieraki, kostki to podstawowe narzędzie pracy każdego serwisanta. Narzędzia te umożliwiają dokonanie demontażu obudowy telefonów, smartfonów, tabletów bez zadrapań i uszkodzeń. Otwieraki mogą być plastikowe lub metalowe, o różnych kształtach - dobór odpowiedniego zależy od wykonywanych prac serwisowych.

W ofercie posiadamy również ostrza do usuwania kleju, zestawy narzędzi ze śrubokrętami oraz druki serwisowe – zlecenie naprawy. Zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Zamówienie złożone do godziny 12:00 w dni robocze (pon.-pt.), zostanie spakowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Otwierak, kostka, otwieracz jak sama nazwa wskazuje służy do otwierania obudów smartfonów, telefonów, tabletów, laptopów czy nawigacji, zazwyczaj w celu dokonania naprawy GSM. W zależności od potrzeb można znaleźć otwieracze wąskie i szerokie, plastikowe lub metalowe. Oprócz otwieraków GSM w ofercie Techpolis można znaleźć noże plastikowe i metalowe do usuwania kleju, jak i całe zestawy narzędzi GSM. Bez odpowiednich narzędzi serwis GSM będzie utrudniony, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwy, w dodatkowo bardzo czasochłonny. Zachęcamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty sklepu internetowego Telkom (techpolis.pl) lub do zakupów w punkcie stacjonarnym. 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl