wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Narzędzia i Kleje2 » Kleje Zhanlida

Kleje Zhanlida

Kleje Zhanlida

Kleje Zhanlida

 

Kleje Zhanlida to uniwersalny, profesjonalny klej syntetyczny na bazie kauczuku wykorzystywany przez serwisy GSM do wklejania dotyków, wyświetlaczy, szybek czy klapek baterii. Jest to najpopularniejszy klej stosowany w serwisach telefonów komórkowych. Nadaje się także do klejenia i reperowania innych przedmiotów. Klej dostępny jest w kolorze czarnym i półtransparentnym. Występuje w różnych pojemnościach 15ml, 50ml, 100ml. 

Kleje 15ml, 50ml oraz 110ml posiadają metalową dozującą końcówkę (dozownik), która pozwala na precyzyjne naniesienie warstwy kleju, nawet na niewielkie powierzchnie. Kleje Zhanlida doskonale zastępują taśmy montażowe do wklejania szybek, wyświetlaczy i dotyków do korpusu podczas ich wymiany. Po wyschnięciu (zastygnięciu) jest jak odporna na zewnętrzne warunki guma. 

Jeśli planujesz wymianę wyświetlacza LCD, klapki w telefonie Samsung, Sony, LG, Xiaomi, iPhone czy innym -  zachęcamy do zakupu wysokiej jakości klejów Zhanlida z naszej oferty. Zamówienia składane do godziny 12:00 w dniu roboczym (poniedziałek - piątek) wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy także do naszego punktu stacjonarnego, znajdującego się niedaleko Centrum w Sosnowcu. 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Klej Zhanlida występuje w dwóch wersjach. Klej T-7000 (T7000) to profesjonalny klej o kolorze czarnym, do montowania i podklejania obudowy, a także ekranów dotykowych i wyświetlaczy w telefonach lub tabletach. Uniwersalny Zhanlida B-7000 (B7000) to uniwersalny klej półprzezroczysty, to każde doskonały środek do naprawy obudowy urządzenia, przyklejenia digitizera, wyświetlacza. Kleje Zhanlida najczęściej stosuje się w serwisach GSM, aczkolwiek znajdują zastosowanie w: klejeniu drobnej biżuterii; łączeniu drewna, kamienia, szkła, ceramiki i innych tworzyw sztucznych czy  w innych drobnych naprawach. 
Klientow z pobliskich miejscowości m.in.: Będzina, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Czeladzi, Katowic zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego mieszczącego się na ulicy 3 Maja 39 w Sosnowcu. 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl