wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog » Caseology - więcej niż tylko marka

Caseology - więcej niż tylko marka

Data dodania: 18-12-2020

Caseology to firma ciesząca się dużą renomą w branży GSM, dzięki oferowaniu wysokiej jakości futerałów dla prawie każdego flagowego smartfona dostępnego obecnie na rynku. Etui firmy Caseology wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, jakością i oferowanym stopniem bezpieczeństwa dla urządzenia. W związku z tym warto poznać markę Caseology i produkty, które oferuje – o tym w niniejszym artykule.Caseology - więcej niż tylko marka


Słowa kluczowe: Caseology, marka Caseology, etui Caseology, Caseology Skyfall, Caseology Envoy, Caseology Parallax, akcesoria GSM, akcesoria do smartfonów.
Czas czytania: 10 minut
 
Żyjemy w czasach, w których wszystko jest dostępne dosłownie w zasięgu naszej dłoni. Smartfon jest wykorzystywany przez nas jako aparat, kamera, nawigacja, odtwarzacz muzyki, komunikator. Za jego pośrednictwem także opłacamy rachunki, kupujemy bilety, zarządzamy rachunkiem bankowym, oglądamy filmy lub gramy w gry. Nowoczesne telefony kryją w sobie wręcz nieprzebrane możliwości - zarówno wynikające z wykorzystania w pełni sprzętu, jak i pojawiających się cały czas aplikacji. Biorąc pod uwagę możliwości smartfonów ciągle rośnie ich popularność, wobec czego korzysta z nich coraz więcej osób. Wraz ze wzrostem zainteresowania nowoczesnymi telefonami, rośnie popularność i zainteresowanie etui, które mają chronić urządzenie lub wzbogacać jego wygląd. Jednak większość futerałów jest mocno pochylona w kierunku ochrony lub kierunku wyglądu. Użytkownicy smartfonów często są zmuszeni wybierać między wytrzymałością, a modnym wyglądem swojego telefonu. W przypadku, gdy uda się im znaleźć taki, który łączy oba te aspekty, to i tak etui może okazać się niewystarczające, ponieważ nie będzie spełniał wszystkich oczekiwań i nie będzie odwzorowywał osobowości właściciela.
 
W związku w tym pojawia się pytanie czy możliwe jest znalezienie obudowy do smartfona, która będzie modna, trwała i jednocześnie pasowała do osobowości właściciela? Odpowiedź przychodzi w postaci etui na smartfony, które są oferowane przez firmę Caseology. W odróżnieniu od innych pokrowców na smartfony na rynku, etui Caseology dostępne jest w różnych wariantach, którymi warto się zainteresować. Etui Caseology dostępne jest w różnych wariantach, wzorach i różnych odcieniach kolorystycznych, aby umożliwić swoim klientom szansę na wyróżnienie swojego urządzenia i jednocześnie odzwierciedlenie poprzez etui swojej osobowość, przy jednoczesnej wysokiej ochronie urządzenia.

Firma Caseology posiada siedzibę w Cerritos (Kalifornia) w Stanach Zjednoczonych. Działania firmy wiążą się z ciągłym poszukiwaniem i projektowaniem rozwiązań, które będą wyjątkowe i jednocześnie rewolucyjne na rynku GSM. W ten sposób firma Caseology dąży do tego, aby zaznaczyć i wyróżnić swoją obecność na rynku, a także móc konkurować z innymi firmami zajmującymi się projektowaniem etui i akcesoriów GSM.

Wśród najpopularniejszych produktów marki Caseology na wyróżnienie zasługuje Seria Caseology Skyfall, Seria Caseology Envoy i Caseology Parallax.

 

Caseology Skyfall

 
Nowoczesna i minimalna seria, która cechuje się elegancją i wyrafinowanym stylem. Poza stylowym wyglądem, seria Caseology Skyfall szczyci się ergonomicznym wzornictwem, które charakteryzuje się miękką powłoką i zaokrąglonymi krawędziami, które pozwalają na na czerpanie przyjemności z ich trzymania. Ponadto, seria Skyfall oferuje również niezawodną ochronę smartfonów, dzięki odpornej na zarysowania powłoce i trwałej konstrukcji. Wyróżnia się ładnie poprowadzoną ramką wykonaną z TPU. Niemal cały tylny panel jest odsłonięty, co zapewnia twardy polikarbon, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz przezroczystością.

 
Caseology Skyffal Case iPhone XS X
 

Caseology Envoy

 
Seria Caseology Envoy emanuje poczuciem pewności siebie i luksusu poprzez syntetyczne skórzane włókno węglowe umieszczone na tyle etui, które idealnie łączy się ze złotym detalami. Poza luksusowym wyglądem seria Caseology Envoy jest jednocześnie trwała i zapewnia wysoką ochronę przed upadkiem i zarysowaniami. Etui Envoy wykonane jest z najlepszych materiałów: poliwęglanu i najwyżej jakości poliwęglanu TPU, które gwarantują niezrównany komfort użytkowania.

 
Caseology Envoy iPhone SE 5S 5
 

Caseology Parallax

 
Etui firmy Caseology z serii Parallax charakteryzuje się falistą powierzchnią, zawierającą trójwymiarowy wzór przypominający fale, który oferuje piękny i chwytliwy wygląd dla każdego Smartfona. Jednocześnie na powierzchni etui umieszczone zostały subtelne detale, które mają wzbogacać jego wygląd. Podobnie jak w pozostałych modelach etui marki Caseology, również w przypadku serii Parallax zapewnia wyjątkową, dwuwarstwową ochronę urządzenia przed upadkiem.
 
Caseology Parallax iPhone 6S Plus
 


Podsumowanie

 
Firma Caseology to producent akcesoriów GSM, takich jak: etui, baterie, ładowarki, głośniki i wiele innych. Na przestrzeni lat firma pozyskała rzeszę fanów, którzy cenią produkty marki Caseology za wyjątkową jakość i oryginalny wygląd. Dzięki etui Caseology można dobrze ochronić urządzenie w razie ewentualnego upadku, a także wyrazić siebie i dopasować wygląd telefonu do swojej osobowości. W celu poznania najnowszych trendów na rynku etui do smartfonów, warto przyjrzeć się akcesoriom Caseology.

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl