|
myPhone 6670 z Heyah i GaduAir |
|
|
|
|
Wtorek, 09 Czerwiec 2009 17:09 |
|
Kolejny zestaw Dwufon dla wszystkich poszukujących narzędzia do oszczędzania - dostępny w ofercie myPhone. Tym razem złożony jest z telefonu myPhone 6670 city oraz dwóch kart startowych: Heyah i GaduAIR.
myPhone 6670 city, jak większość propozycji polskiego producenta, obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Odbywa się to bez konieczności przełączania, czy przelogowywania telefonu. Technologia DualSIM daje posiadaczowi tego telefonu możliwość oszczędzania na kosztach rozmów, jak również udostępnia różne kombinacje korzystania z dwóch kart SIM (prywatna i służbowa, nr abonamentowy i pre-paid z tanimi połączeniami, itd.). Zdjęcie myPhone 6670:

Telefon wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 176x220 pikseli, obsługiwany za pomocą ukrytego w obudowie rysika. Odtwarza pliki audio i video zapisane na karcie pamięci micro SD (telefon posiada slot obsługujący takie karty), ma wbudowane radio FM, aparat z funkcją kamery i dyktafon. Technologia PictBridge umożliwia szybkie drukowanie zdjęć z telefonu. Bardzo praktycznym gadżetem jest diodowa latarka umieszczona w górnej części obudowy. Wszystkich dowcipnisiów ucieszy modulator głosu - w tym modelu posiada osiem trybów zniekształcenia głosu. myPhone 6670 city wykorzystuje zakres 900/1800 MHz oraz GPRS, ma również moduł Bluetooth 2.0 z obsługą protokołów A2DP i AVRCP. Wbudowany port USB umożliwia ładowanie akumulatora i podłączenie do komputera za pomocą tego samego kabla.
Bateria o pojemności 950 mAh umożliwia do 300 minut rozmów oraz do 10 dni działania telefonu w stanie czuwania.
W zestawie Dwufon do telefonu dołączono dwie karty startowe - kartę Heyah oraz nowość na polskim rynku - kartę GaduAIR. Obie karty pozwalają na tanie rozmowy i umożliwiają oszczędzanie już od pierwszych minut korzystania z zestawu.
Na telefon producent udziela 24-miesięcznej gwarancji w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna zestawu - 399 zł brutto.
Źródło: myPhone
|