Smartfon na dwie karty SIM ACER DX900 PDF Drukuj Email
Wtorek, 12 Maj 2009 17:14
Tags: Acer

AcerDo Europy dotarł Acer DX900, pierwszy a świecie smartfonem z podwójnym gniazdem karty SIM, umożliwiającym korzystanie z kart SIM 3.5G (HSDPA) i 2.75G (EDGE).

DX900 pozwala na łatwe zarządzanie komunikacją biznesową oraz osobistą. Do tego dochodzi ekran o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości VGA. DX900 jest wyposażony w nowy interfejs użytkownika z dużymi, pasującymi do palców przyciskami. Na jednym ekranie zastosowano przestrzenne, animowane ikony oraz efekty przejścia. Panel szybkiego wybierania najczęściej używanych numerów jest wyposażony w funkcję wyświetlania zdjęć rozmówców.

W DX900 zastosowano manager komunikacyjny z przyciskiem Flight Mode do natychmiastowego wyłączania wszystkich połączeń bezprzewodowych. Ponadto, poszczególne funkcje komunikacyjne można włączać i wyłączać naciśnięciem jednego przycisku. 


DX900

 

 

 

DX900
 

Smartfon DX900 jest wyposażony umieszczoną z przodu kamerę VGA do połączeń wideo, funkcję dyktafonu, funkcję sterowania głosem, aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową, a także rozszerzalną pamięć.

Żródło: Interia

 
Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
UBBCode:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."